Ardahan Arası Kaç Km? Ardahan Şehir Rehberi

Ardahan Kaç Km? Kaç Saat?

Ardahan arası kaç kilometre, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe, km hesaplama için başlangıç noktanız ile Ardahan iller arası mesafe ölçme yapabilir, seyahat edeceğiniz yol güzergahı üzerinde detaylı Ardahan yol haritası bilgisine ulaşabilir, yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz. Seyahatinizde başlangıç noktasından Ardahan ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ile yaklaşık olarak Ardahan kaç saat sürer aşağıdaki bölümlerden öğrenebilirsiniz.

Ardahan Nerede?

Ardahan nerede, uydu haritası, Nasıl Gidilir? Ardahan ilinin plaka kodu 75 olup ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Yakın çevresinde ise Artvin,Kars illeri bulunmaktadır.

Ardahan Nüfusu Kaçtır?

2018 Yılı Tüik verilerine göre Ardahan Nüfusu 98.907 kişiden oluşmaktadır. Ardahan nüfus yoğunluğu hesabı ise, Ardahan yüzölçümü 4.934 Km2 olduğu için kilometrekareye 20 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Ardahan nüfus yoğunluğu 20/Km2 olmaktadır.

Ardahan Arası Kaç Km? Ardahan Nerede? Ardahan Şehir Rehberi, Ardahan İlçeleri
Enlem41.112810
Boylam42.701910
GPS41°06'46.1"N 42°42'06.9"E

Bugünkü Hava 4°c hafif yağmur Rüzgar: 2.2 km/s Nem: 49%

Ardahan İlçeleri

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaparak çerezlere izin vermiş sayılıyorsunuz.X
Mesafe Hesaplama
Mesafe Hesaplama
Haritalarda Ara
Yer Ara