Kastamonu Arası Kaç Km? Kastamonu Şehir Rehberi

Kastamonu Kaç Km? Kaç Saat?

Kastamonu arası kaç kilometre, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe, km hesaplama için başlangıç noktanız ile Kastamonu iller arası mesafe ölçme yapabilir, seyahat edeceğiniz yol güzergahı üzerinde detaylı Kastamonu yol haritası bilgisine ulaşabilir, yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz. Seyahatinizde başlangıç noktasından Kastamonu ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ile yaklaşık olarak Kastamonu kaç saat sürer aşağıdaki bölümlerden öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Nerede?

Kastamonu nerede, uydu haritası, Nasıl Gidilir? Kastamonu ilinin plaka kodu 37 olup ülkemizin Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Yakın çevresinde ise Çankırı,Çorum,Sinop,Bartın,Karabük illeri bulunmaktadır.

Kastamonu Nüfusu Kaçtır?

2018 Yılı Tüik verilerine göre Kastamonu Nüfusu 383.373 kişiden oluşmaktadır. Kastamonu nüfus yoğunluğu hesabı ise, Kastamonu yüzölçümü 13.064 Km2 olduğu için kilometrekareye 29 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Kastamonu nüfus yoğunluğu 29/Km2 olmaktadır.

Kastamonu Arası Kaç Km? Kastamonu Nerede? Kastamonu Şehir Rehberi, Kastamonu İlçeleri
Enlem41.380290
Boylam33.778970
GPS41°22'49"N 33°46'44.3"E

Havaalanları

Bugünkü Hava 7°c parçalı bulutlu Rüzgar: 4.93 km/s Nem: 60%

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaparak çerezlere izin vermiş sayılıyorsunuz.X
Mesafe Hesaplama
Mesafe Hesaplama
Haritalarda Ara
Yer Ara