• Km Hesaplama: Arası Kaç Kilometre? Arası Kaç Saat? Yol Haritası, Mesafe Hesaplama

İzmir Kemalpaşa Adana Arası Kaç Km Kaç Saat?

  • 13 saat 33 dk
    871 Km
  • 00:12
    214 TL ~ 363 TL
731 Km 2 saat 20 dk
10:39
İzmir Kemalpaşa
53 Km ~ 47 dk
151 TL

05 Ağu 2020 Çrş

15:25
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
16:50
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

336 TL

05 Ağu 2020 Çrş

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

261 TL

05 Ağu 2020 Çrş

20:20
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
21:45
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

290 TL

06 Ağu 2020 Prş

06:00
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:25
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

239 TL

06 Ağu 2020 Prş

06:30
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:55
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

254 TL

06 Ağu 2020 Prş

15:25
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
16:50
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

336 TL

06 Ağu 2020 Prş

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

334 TL

06 Ağu 2020 Prş

20:20
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
21:45
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

309 TL

07 Ağu 2020 Cum

06:00
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:25
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

209 TL

07 Ağu 2020 Cum

06:30
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:55
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

236 TL

07 Ağu 2020 Cum

15:45
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
17:10
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

272 TL

07 Ağu 2020 Cum

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

249 TL

07 Ağu 2020 Cum

20:20
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
21:45
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

254 TL

08 Ağu 2020 Cts

06:00
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:25
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

209 TL

08 Ağu 2020 Cts

06:30
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:55
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

236 TL

08 Ağu 2020 Cts

11:55
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
13:20
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

290 TL

08 Ağu 2020 Cts

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

334 TL

09 Ağu 2020 Paz

06:00
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:25
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

229 TL

09 Ağu 2020 Paz

15:25
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
16:50
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

345 TL

09 Ağu 2020 Paz

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

329 TL

09 Ağu 2020 Paz

20:20
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
21:45
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

336 TL

10 Ağu 2020 Pzt

06:00
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:25
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

209 TL

10 Ağu 2020 Pzt

06:30
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
07:55
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

254 TL

10 Ağu 2020 Pzt

15:25
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
16:50
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

290 TL

10 Ağu 2020 Pzt

19:10
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
20:35
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

294 TL

10 Ağu 2020 Pzt

20:20
İzmir
1 saat 25 dk
Direkt Uçuş
21:45
Adana

(ADB)

Ekonomi 15 Kg

(ADA)

272 TL
12:27
Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA)
4 Km ~ 8 dk
14 TL
12:35Adana
  • İzmir Kemalpaşa Adana Yol Haritası

İzmir Kemalpaşa   Adana Arası Kaç Km? Arası Kaç Km Saat? Nerede Yol Haritası Yakıt, Rota ve Mesafe Hesaplama

İzmir Kemalpaşa Adana Kaç Km

İzmir Kemalpaşa ile Adana arası kaç km yaklaşık olarak toplam 871 Kilometre mesafededir. İzmir Kemalpaşa Adana arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; İzmir Kemalpaşa ile Adana arası yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 13 saat 33 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz 00:12 olacaktır.

İzmir Kemalpaşa ile Adana Yakıt Hesaplama

İzmir Kemalpaşa ile Adana yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 52 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 310 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 334 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 214 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

İzmir Kemalpaşa Adana Yol haritası butonuna bastığınızda rotanızın canlı haritasina ulaşıp, yol tarifi alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan giriş yaptığınızda harita üzerindeki "YOL TARİFİ" butonuna tıkladığınızda Google Navigasyonu üzerinden Adana Nasıl Gidilir? görebilirsiniz.

İzmir Kemalpaşa Adana Yol Durumu

Yola çıkmadan Yandex Trafik sayesinde İzmir Kemalpaşa Adana Yol Durumu bilgilerine veya trafik yoğunluk haritasına bakabilir, yol çalışması yada yolda bir kaza var mı? öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde illerdeki, yani İzmir Adana Yol Durumu ve trafik yoğunluğuna bakabilir, canlı trafik bilgisini alabilirsiniz. Ayrıca yol haritası üzerinden canlı haritaya geçtiğinizde, sağ alttaki harita ayarlarından "Trafik Durumlarını Göster" seçeneğine bastığınızda yol güzergahında bulunan trafik olaylarını inceleyebilirsiniz.

İzmir Kemalpaşa 5 Günlük Hava Durumu

  • 05.08.2020
    Bugün
    Açık
    29°C
  • 06.08.2020
    Perşembe
    Açık
    34°C
  • 07.08.2020
    Cuma
    Açık
    34°C
  • 08.08.2020
    Cumartesi
    Açık
    35°C
  • 09.08.2020
    Pazar
    Açık
    37°C

Adana 5 Günlük Hava Durumu

  • 05.08.2020
    Bugün
    Parçalı Az Bulutlu
    32°C
  • 06.08.2020
    Perşembe
    Açık
    36°C
  • 07.08.2020
    Cuma
    Açık
    37°C
  • 08.08.2020
    Cumartesi
    Açık
    38°C
  • 09.08.2020
    Pazar
    Parçalı Bulutlu
    35°C

İzmir Kemalpaşa Nerede? Hakkında

  • Enlem
    38.424500
  • Boylam
    27.418030
  • GPS
    38°25'28,2"N 27°25'04,9"E
  • Bulunduğu Bölge
    Ege Bölgesi
  • Kalkış Şehir
  • Kalkış İlçe
  • Kalkış Mahalle/Yer
    -
  • Plaka Kodu
    35

Adana Nerede? Hakkında

  • Enlem
    36.985660
  • Boylam
    35.324960
  • GPS
    36°59'08,4"N 35°19'29,9"E
  • Bulunduğu Bölge
    Akdeniz Bölgesi
  • Varış Şehir
  • Varış İlçe
    -
  • Varış Mahalle/Yer
    -
  • Plaka Kodu
    01

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İzmir Kemalpaşa ile Adana Arası Kaç Kilometre?

Sürüş mesafesi yaklaşık olarak toplam 871 Kilometredir.

İzmir Kemalpaşa Adana Arası Kaç Saat?

Bu güzergahı arabanız ile tahmini 13 saat 33 dakika sürecektir.

İzmir Kemalpaşa ile Adana Arası Arabam Kaç Yakar?

İzmir Kemalpaşa Adana arası yolculukta yakıt maliyetiniz, dizel araç kullanıyorsanız yaklaşık 310 TL, benzinli araçla yol alıyorsanız 334 TL, şayet LPG' li bir aracınız varsa 214 TL oluşacaktır.

İzmir Kemalpaşa Adana Gitmenin En Ucuz Yolu Hangisidir?

Adana gitmenin en uygun yolu kendi aracınız ile gitmektir. Bu yolculuk 13 saat 33 dakika sürmesine rağmen size maddi olarak kazanç sağlayacaktır.

İzmir Kemalpaşa ile Adana Gitmenin En Hızlı Yolu Nedir?

Adana gitmenin en hızlı yolu uçak ile seyahat etmektir. Uçakla seyahat size yaklaşık 11 saat 37 dk zaman kazandıracaktır.

© 2020 kmhesaplama.com   Tüm Hakları Saklıdır.