• Km Hesaplama: Arası Kaç Kilometre? Arası Kaç Saat? Yol Haritası, Mesafe Hesaplama

Balıkesir Arası Kaç Km? Balıkesir Nasıl Giderim?

Balıkesir Kaç Km? Kaç Saat?

Balıkesir arası kaç km, diğer şehirler, ilçeler arası mesafe, km hesaplama için başlangıç noktanız ile Balıkesir iller arası kaç kilometre ölçme yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat edeceğiniz yol güzergâhı üzerinde detaylı Balıkesir yol haritası eşliğinde yol tarifi ve zaman bilgisine ulaşabilirsiniz. Detaylı yol tarifi ile seyahatinizde başlangıç noktasından Balıkesir nasıl gidilir? öğrenebilirsiniz. Balıkesir kaç saat sürer? Sorusunun cevabı için arama motorunu kullanabilir yada aşağıdaki bağlantılardan ilerleyebilirsiniz.

Balıkesir Nerede?

Marmara Bölgesi içerisinde bulunan Balıkesir ilimiz, toplam 20 ilçe ve 1.110 mahalle/köyden oluşmaktadır. Balıkesir İlçeleri listesi aşağıda bulunmaktadır. Yakın çevresinde Bursa, Manisa, Çanakkale, İzmir, Tekirdağ, Yalova illeri bulunmaktadır. Coğrafi haritası ile uydu haritası için "Balıkesir Haritası" linkine tıklayabilirsiniz. Trafik durumuna bakmak isterseniz de sizi kmhesaplama.com/trafik-durumu/balikesir-yol-durumu/ sayfasına bekleriz.

2019 Balıkesir Nüfusu Kaçtır?

2019 Yılı Tüik verilerine göre Balıkesir Nüfusu 1.228.620 kişiden oluşmaktadır. Ülkemizdeki en kalabalık şehirler sıralamasında ise 17. sırada bulunmaktadır. Balıkesir nüfus yoğunluğu hesabı ise, Balıkesir yüzölçümü 14.583 Km2 olduğu için kilometrekareye 84 insan düşmektedir. Başka bir deyişle Balıkesir nüfus yoğunluğu 84/Km2 olmaktadır.

Balıkesir İlçeleri

Balıkesir Arası Kaç Km? Balıkesir İlçeleri Şehir Haritası

Balıkesir Kısa Özet

Balıkesir coğrafi olarak 39.645430 enlem ve 27.886200 boylamında yer almaktadır. Bu durumda GPS koordinatları ise 39°38'43,5"N 27°53'10,3"E olmaktadır. Marmara Bölgesi içerisinde bulunan bu ilimizin plaka kodu 10 olmaktadır.

Balıkesir 5 Günlük Hava Durumu

  • 28.09.2020
    Bugün
    0°C

Balıkesir için Son Aramalar

Yorumlarınızı Yazın

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.