• Km Hesaplama: Arası Kaç Kilometre? Arası Kaç Saat? Yol Haritası, Mesafe Hesaplama

Tren Saatleri, Tren Seferleri

Yüksek Hızlı Tren (YHT) Seferleri

Karayolu ile ulaşıma göre ekonomik ve hızlı YHT seferlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şuanda aktif olarak kullanılan 4 adet Yüksek hızlı tren mevcuttur.

Dikkat: Koronavirüs Salgını Nedeniyle Tüm Anahat ve Bölgesel Trenler Geçici Bir Süre ile Durdurulmuştur.

TCDD Tren Saatleri

Tren saatleri ve tren seferleri ile ilgili tüm bilgiler sayfalarımızda güncel haliyle yer almaktadır. Anahat trenleri, bölgesel trenler ile yüksek hızlı trenlerin durakları, kalkış ve varış saatlerine ait bilgileri ilgili tren sayfalarında bulabilirsiniz.

Tren Bileti (Eybis)

Tren bileti fiyatlarına bakmak, bilet satın almak için TCDD online bilet satış sitesi olan EYBİS sistemini kullanabilirsiniz. Bu siteden anahat ve hızlı tren bilet fiyatlarını öğrenebilir, rezervasyon yaptırıp biletinizi alabilirsiniz. Bölgesel hatlara ait bilet satışları istasyonlardan yapılmaktadır.

Tren Bileti Al

TCDD Eybis, Tren Bileti

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hızlı Tren Bileti Nasıl Alınır?

Hızlı tren (YHT) biletini ister internetten EYBİS sistemi üzerinden, isterseniz de Bilet Satış Noktaları, 444 82 33 TCDD Müşteri hizmetleri, Acenteler, PTT şubeleri veya Gişelerden alınabilir.

Açık Bilet Nedir? Ne işe yarar?

Elinizdeki iade edilebilen veya değiştirilebilen biletleri herhangi bir iade kesintisi olmadan, 180 gün geçerli Açık Bilet' e çevirebilirsiniz. Açık biletleri, YHT ve Anahat trenlerine bilet alırken kullanabilirsiniz.

Yorumlarınızı Yazın

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.